Distances līgums

PIRKUMA NOTEIKUMI.


Lai izvairītos no pārpratumiem pirkuma noformēšanas laikā, lūdzam iepazīties un apstiprināt zemāk norādītos preču iegādes noteikumus vietnē www.stylebag.lv (SIA "StyleBag", vienotais reģ.Nr. 40203212415).

1.   Tā kā piedāvājums iegādāties preci, ko piedāvā www.stylebag.lv, ienāk no interneta, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.panta dēļ līgums starp mums tiek apskatīts kā Distances līgums.

2.    Vietnē www.stylebag.lv visas preču cenas ir norādītas ar PVN 21%. Cena norādīta pie katras preces. Sia ”StyleBag” ir tiesības vienpusēji mainīt cenas un produktu piedāvājumu. Norādītajā cenā netiek iekļauta piegādes vērtība.

3.    Par izvēlētām precēm un piegādi var norēķināties ar norēķinu karti, bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Ja SIA "StyleBag" nav saņēmis maksājumu 7 dienu laikā pēc rēķina nosūtīšanas pa e-pastu, SIA "StyleBag" ir tiesības atcelt pasūtījumu. Par maksājuma saņemšanas brīdi tiek uzskatīts brīdis, kad konkrētais maksājums ir ienācis SIA „StyleBag” norēķinu kontā, vai arī, saņemot preces, maksājums tika veikts skaidrā naudā vai ar maksājumu karti un tika izdots kases čeks.

4.   Noformējot pasūtījumu klientiem ir jānorada sava elektroniskā pasta adresi, lai klients varētu saņemt uz savu e-pastu pasūtījuma apstiprinājumu, informāciju par izvēlētām precēm, pavadzīmes – rēķinus un citu dokumentāciju.

5.   Pasūtot preces piedāvājam izvēlēties vienu no sekojošiem preču saņemšanas veidiem:

     patstāvīgi paņemt preci no mūsu veikalabezmaksas.

     Piegāde uz jebkuru Omniva vai DPD saņemšanas punktu 3.00 EUR vai bez maksas (ja pirkuma summa pārsniedz 30.00 EUR Latvijas robežās).

     Piegāde uz jebkuru Pasta Stacija saņemšanas punktu 3.00 EUR vai bez maksas (ja pirkuma summa pārsniedz 30.00 EUR  Latvijas robežās.

     Jebkurā no variantiem preču piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas procesā.

6.   Pasūtītās preces ir jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad Jūs saņemsiet informāciju par to, ka pasūtījums ir sagatavots.

7.     Jā esat izvēlējies piegādi uz pakomātiem, tiklīdz pasūtījums tiks izsūtīts, nosūtīsim iszīņu uz norādīto mobilā tālruņa numuru ar sūtījuma izsekošanas numuru, kas nodrošina iespēju Internetā izsekot sūtījuma dzīves ciklu.

 

8.   Pirms iegādātās preces izmantošanas sākuma ļoti lūdzam rūpīgi iepazīties ar      lietošanas instrukciju un izmantot preci pēc nozīmes, atbilstoši preces raksturojumiem un ražotāja rekomendācijām.

9.    Ja Jūs pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pasūtītās preces, tad Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un Latvijas Republikas Ministru kabineta reglamentējošie noteikumi Nr. 255 “Par distances līgumu” (MK noteikumi Nr. 255) paredz, ka pircējam ir tiesības lauzt līgumu 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6.daļa nosaka arī, ka patērētājs atbild par preces saglabāšanos un kvalitāti preces atteikuma tiesību darbības laikā atbilstoši Distances līguma nosacījumiem. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai nebojātu preci transportēšanas laikā, izmantojot preces atteikuma tiesības pēc Distances līguma nosacījumiem. SIA "StyleBag" patur tiesības atteikt pircējam preces atgriešanā, ja prece ir bojāta vai trūkst pilnas komplektācijas. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam aizpildīt  atteikuma formu «Atgriezt prece» vai sazināties ar mums uz  info@stylebag.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

 

10. Pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks izskatītas, ievērojot PTAL normas un saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta reglamentējošiem noteikumiem Nr. 631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” (MK noteikumi Nr. 631).

11. Atgādinām, ka PTAL normas neizplatās uz pirkumiem, kurus veic juridiskas personas.

12. Mārketinga darbība:

12.1. 
stylebag.lv var brīvi iniciēt dažādus mārketinga darbības veidus, tai skaitā lojalitātes programmas.

12.2. Atsevišķos gadījumos 
stylebag.lv var piešķirt saviem pastāvīgajiem, piereģistrētiem klientiem bonusu – papildus atlaidi par interneta veikalā iegādātajām precēm.


   12.3. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā
stylebag.lv, Jūs    automātiski parakstaties jaunumu e-pastu un sms saņemšanai no  stylebag.lv 

Ja vēlaties atteikties no e-pastu un sms saņemšanas, saņemtās jaunumu vēstules beigās nospiediet “atteikties no jaunu un speciālu piedāvājumu saņemšanas no stylebag.lv " - izmaiņas sistēmā notiek 24 h laikā.

13. Interneta veikals stylebag.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikala pārstāvji nevar sazināties ar klientu pa viņa norādīto telefona numuru vai elektronisko pastu.