Garantija un atgriešana

Garantija un atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?


Cienījamie pircēji, uz visām precēm, kuras tiek iegādātas mūsu veikalā, izplatās visas ražotāja un pārdevēja garantijas saistības atbilstoši Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci atpakaļ 14 kalendāro dienu laikā, ja Jums neder izmērs, neapmierina preces kvalitāte vai, saņemot preci, ir konstatēts brāķis.

Lai izvairītos no pārpratumiem, saņemot preci lūdzam pārliecināties, ka tā pilnībā atbilst pasūtītajai – modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums, un mēs veiksim bezmaksas garantijas remontu, apmainīsim pret atbilstošu produktu vai atgriežam Jums naudu par nopirkto preci.

Garantija nevar tikt piemērota bojājumiem, kas ir radušies vai radījušas sekas pārdotajiem produktiem sakarā ar neatbilstošu transportēšanu, neatbilstošu izmantošanu vai lietošanu,  tīšu un/vai pastāvīgu nevērību, kuru veicis vai pieļāvis Klients,  ķīmisku, elektrisku vai citu ārēju apstākļu un laikapstākļu pārmērīgu ietekmi.

Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem.

Garantija neattiecas ja salauzta vai nozaudēta furnitūra, izrotājumi un citi aksesuāri.

Mēs paturam tiesības atteikt pircējam naudas atgriešanā, ja prece ir bojāta vai zaudēja savu sākotnējo stāvokli.

SIA „StyleBag” neuzņemas nekādu  atbildību par sekām, kas nopirktajam produktam ir radušās kā sekas no remonta darbiem, kurus ir veicis Klients vai jebkura cita trešā persona.

Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas.

Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzam Jūs ievērot sekojošas rekomendācijas:

 

1.    Pārbaudiet, bet neizmantojiet preci.

 

2.    Saglabājiet un nebojājiet oriģinālo iepakojumu, birku un preces komplektāciju.

 

Ja vēlaties atteikties no preces, atsūtiet mums vēstuli uz e-pasta adresi info@stylebag.lv , tēmā ierakstot “Preces atgriešana” vai aizpildīt un iesniegt atteikuma veidlapu mūsu mājaslapā internetā elektroniskā veidā. Vēstulē norādiet savu vārdu, uzvārdu un pasūtījuma vai preces numuru, kuru vēlaties atgriezt. Piegādājiet to mūsu veikalā vai atsūtiet pa pastu. Preces, kurām nenāk klāt oriģinālais iepakojums, atgriešanas gadījumā ir jāiepako tā, lai tās varētu droši pārvadāt.

Neaizmirstiet pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts) !

 

Ja Jūs izmantojāt atteikuma tiesības, un tas nav saistīts ar preces neatbilstību noslēgtajam līgumam, Jūsu pienākums ir segt pārdevējam ar preces piegādi saistītas izmaksas.


Mēs izdarīsim visu, lai atgriešanas process noritētu pēc iespējas ātrāk un aiztaupītu Jums liekas bažas.