Kā iepirkties

KĀ VEIKT PIRKUMUS INTERNETA VEIKALĀ StyleBag.

 

 

  •          Preču piegādes izdevumi nav iekļauti cenā. Norādītās cenas ir spēkā konkrētā datumā. Norādītās cenas ir spēkā tikai veicot pasūtījumu interneta veikalā! Cenas veikalos var atšķirties no cenām interneta veikalā!

 

·         Jums nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu www.stylebag.lv, kaut gan reģistrētiem lietotājiem ir vairākas priekšrocības: nav nepieciešams atkārtoti ievadīt savus datus, veicot nākamo pirkumu; Jūs tiksiet informēti par jaunākajām akcijām un atlaidēm www.stylebag.lv; Jums būs pieejama pirkumu vēsture un citas noderīgas funkcijas, kuras pataisīs Jūsu pirkumus www.stylebag.lv vēl patīkamākus!

 

·         Lai izdarītu pasūtījumu, izvēlieties vēlamo preču grupu, tad apakšgrupu (ja šāda ir), un uz ekrāna parādīsies visas šajā grupā, apakšgrupā esošās preces. Jums jāizvēlas preci, kuru vēlaties iegādāties, un jānospiež poga «Grozā». Jūs varat pievienot preci grozā, gan atverot preci un nospiežot uz ikonas «Lupas» vai artikuls (detalizētai apskatei), gan arī uzreiz nospiežot pogu «Pirkt» preču katalogā. Detalizēti apskatot preci Jūs varat iegūt detalizētāku informāciju ( apraksts, krāsa, izmērs, utt.)

 

·         Nospiežot pogu «Grozā» Jūsu izvēlētā prece pārvietosies uz «Grozu» augšējā labajā stūrī. Ja «Grozā» ir preces, parādīsies preču daudzums un kopsumma. Nospiežot uz «Groza» ikonu augšējā labajā stūrī Jūs varat apskatīt grozu vai noformēt pasūtījumu, nospiežot attiecīgās pogas. Apskatot "Grozu" Jūs varat mainīt vienību skaitu, ierakstot logā «Daudzums» vēlamo skaitu un nospiežot blakus bultiņas «Veikt izmaiņas». Jūs arī varat dzēst izvēlēto preci, nospiežot «Dzēst».

 

·         Pēc "Groza" apskates Jūs varat turpināt pirkumus vai noformēt preces, nospiežot lejā attiecīgās pogas.

 

·         Lai pārietu pie pasūtījuma noformēšanas, uzmanīgi pārbaudiet, vai Jūsu izvēlētās preces atbilst Jūsu vēlmēm (modelis, krāsa, izmērs). Ja "Groza" saturs atbilst Jūsu vēlmēm, nospiediet pogu "Noformēt pasūtījumu".

 

 

·         Nākamajā pasūtījuma noformēšanas solī Jums jānorāda informāciju par pircēju, piegādes adresi, piegādes veidu un jāizvēlas apmaksas veidu. Ailē «Jūsu komentārs» Jūs arī varat atstāt mums vēlamo informāciju. Pirms nospiest pogu "Noformēt pasūtījumu" uzmanīgi aspkatiet, vai Jūsu ievadītā kontaktinformācija ir pareiza.

 

 

·         Pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi Jūs saņemsiet pasūtījuma pieņemšanas apstiprinājumu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālists, lai precizētu pasūtījuma detaļas.  •         Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tāpēc preču piegāde tiek veikta maksimāli īsā termiņā pēc pasūtījuma apmaksas!

 

  •      Ja, veicot pasūtījumu, Jums rodas kaut kādas neskaidrības vai grūtības, lūgums sazināties ar mums pa telefonu: mob. +37129510429 vai rakstot uz: info@stylebag.lv

 

 

 

 

 

Pateicamies, ka Jūs izvēlējāties mūsu interneta veikalu!

 

Veiksmīgus Jums pirkumus un labu noskaņojumu!