Par uzņēmumu

Labdien, cienījamie ādas izstrādājumu un aksesuāru interneta veikala StyleBag apmeklētāji !

 

Mūsu kompānijai ir ilgstoša veiksmīgas sadarbības vēsture ar pazīstamiem ārzemju somu un ādas izstrādājumu ražotājiem, tāpēc mēs varam piedāvāt Jums pašas modernākās, stilīgākās, izsmalcinātākās un greznākās somas un aksesuārus par lieliskām cenām!

Mūsu sortiments ietver sevī sieviešu un vīriešu somu, portfeļu, mugursomu, čemodānu kolekcijas, kā arī daudzus sīkus ādas izstrādājumus jebkurai gaumei. Šāda somu izvēle spēj apmierināt pret preces kvalitāti pašu prasīgāko un modes pasaulē pieredzējušāko pircēju, pateicoties moderniem trendiem katrā mūsu kolekcijā.

Virtuālā pārdošanu tirgus apguve deva pozitīvu rezultātu, par ko liecina neskaitāmas atsauksmes no mūsu klientiem. Īpaši ērti tas ir mūsu reģionālajiem klientiem. Var izdarīt pasūtījumu internetā, neatejot no datora.

Preces pasūtīšanas caur internetu ērtība ir neapšaubāma un ietaupa Jūsu laiku un līdzekļus, kuri parasti aiziet veikala apmeklējumam.

Mūsu kompānijas interneta veikals ir pielāgots plašam cilvēku lokam un ir ļoti vienkāršs vadībā.

Mūsu interneta veikals garantē katram lietotājam konfidencialitāti un personiskās informācijas, kuru jūs norādat, reģistrējoties mūsu vietnē, neizpaušanu.

Neapšaubāms pluss ir bezmaksas piegāde Latvijā pirkumam virs 30.00 EUR. Mēs vienmēr nākam pretī saviem klientiem un atgriežam preces, neprasot iemeslus, 14 dienu laikā pēc produkcijas saņemšanas.

 

Mūsu priekšrocības:

·          tikai kvalitatīva produkcija;

·          plašs visdažādāko ādas izstrādājumu sortiments;

·          pieejamas cenas;

·          ērta navigācija vietnē, ļoti daudz filtru, kuri ļauj maksimāli sašaurināt “meklēšanas zonu”;

·          regulāras atlaides un akcijas;

·          dažādi apmaksas veidi;

·          operatīva piegāde.

 

StyleBagtā ir plaša somu un aksesuāru izvēle no Itālijas, Vācijas, Francijas, Polijas un citām valstīm. Naudas maki, jostas, cimdi, cepures, lietussargi un daudz kas cits, ar ko priecēt sevi un citiem dāvanā. Ļaujieties greznuma pasaulei! Sajūtiet un novērtējiet mūsu firmas stilu!

 

Mēs ceram, ka būsim Jums noderīgi, un Jūs atradīsiet to, ko meklējāt, bet varbūt mums izdosies Jūs patīkami pārsteigt!

Mēs strādājam zem saukļa «Visiem un katram

 

Novēlam patīkamus pirkumus!

 

Ar cieņu,

 

StyleBag.lv